Obsah

Základní škola Rumburk, U Nemocnice

Základní škola Rumburk, U NemocniceNaše základní škola byla otevřena v září roku 1984. Je umístěna v klidné části města mezi rodinnými domy a městskou zelení v blízkosti Lužické nemocnice. Školu tvoří čtyři pavilony. První mají celý k dispozici nejmenší děti od 1. do 5. třídy. Druhý užívají žákyně a žáci 6. až 9. tříd. Mají v něm nejen své kmenové třídy, ale i odborné učebny. Třetí pavilon tvoří třídy školní družiny a aula. K němu jsou připojeny dvě prostorné tělocvičny s šatnami. Ve čtvrtém pavilonu sídlí školní kuchyně s jídelnou. Všechny tyto části jsou spojeny centrem s vestibulem, šatnami, ředitelnou a sborovnou. Školu obklopuje velký pozemek se sportovním areálem a dětským hřištěm.

Historie školy...

Fotogalerie

27.12.2017

Školní sportovní klub

Sportovní aktivity pro děti a mládež

Detail

Aktuality

14.01.2018

Mediační dílna

V pondělí 8. ledna jsme si na další schůzce mediátorů povídali o setkání s panem ministrem Pelikánem. Líbilo se nám, že jsme si s ním mohli víc povídat. Dále jsme řešili, že by bylo potřeba už přizvat mezi nás další mediátory, které chceme získat na připravovaném představení mediace pro čtvrtý až sedmý ročník. Další naše schůzka bude 15.1. od sedmi hodin. MediZpravodajky Verči

Detail Novinky

07.01.2018

Setkání mediátorů školy s ministrem spravedlnosti

V pátek 5. ledna měli naši mediátoři možnost se setkat s ministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem, který v rámci návštěvy Ústeckého kraje zavítal také na základní školy, které se účastnily projektu Mediace ve škole.

Detail Novinky

01.01.2018

Žákovský parlament

Dne 20.12. jsme na schůzi parlamentu vyhodnocovali soutěž "Vyfoť se s židlí".

Detail Novinky

21.12.2017

Sportovní hry I. stupně

Před Vánocemi se naši nejmenší sportovci celkem ve 4 blocích učili házenou.

Detail Novinky

18.12.2017

Vánoční prázdniny

Od 23. prosince do 2. ledna mají žáci vánoční prázdniny. Školní družina bude pro malý zájem zákonných zástupců uzavřena, školní jídelna v tomto období nevaří. Výuka bude zahájena ve středu 3. ledna.

Detail Novinky