ŠPLH 2018

Typ: ostatní
ŠPLH 2018 1 Ve čtvrtek 5.4. se uskutečnil již pátý ročník soutěže ve šplhu pro rumburské žáky z 1.-9.třídy. Šplhalo se na tyči 4,5 metrů. Chlapci z 8.-9. měli disciplínu navíc: šplh na laně bez přírazu. Zúčastnily se školy U Nemocnice, Tyršova, Pastelka a Gymnázium Rumburk. Na startu bylo připraveno víc jak 150 závodníků v několiky věkových kategoriích. Tuto soutěž společně zajišťují ZŠ U Nemocnice a atletický oddíl TJ Rumburk. VÍTĚZOVÉ:1.třída Alexandra Fuťko a Kryštof Zelenka oba U Nemocnice; 2.-3.třída Linda Kosařová U Nemocnice a Marek Pokorák z Pastelky; 4.-5.třída Blanka Jemelková a Tomáš Hurtig oba U Nemocnice; 6.-7.třída Kateřina Šlengrová a Filip Bouzek oba U Nemocnice; 8.-9.třída Tereza Marhanová U Nemocnice a Dušan Gežo Tyršova.LANO: 1.místo Tomáš Králík U Nemocnice; 2.místo Jiří Martinka Gymn. Rumburk; 3.místo Michal Vachta U Nemcnice.

Vytvořeno: 9. 4. 2018
Poslední aktualizace: 9. 4. 2018 22:56