Obsah

VELKÁ VÝPRAVA

Typ: ostatní
VELKÁ  VÝPRAVA 1 Náš Fit klub při ZŠ U Nemocnice je členem Asociace Sportu pro všechny. Byli jsme požádáni, abychom reprezentovali Ústecký kraj na republikovém kole v atletice. Tuto výzvu jsme přijali. O velké děti jsem neměla strach. Mám kolem sebe několik děvčat a chlapců, kteří nemají problém s žádným sportovním pohybem a jsou velice soutěživí. Horší to bylo s malými dětmi. Tak jsme přidali několik tréninků odpoledne a v sobotu, naučili jsme je startovat z bloků, odrážet z prkna a hlavně házet míčkem, protože každý musel absolvovat čtyřboj : sprint, skok daleký, hod a vytrvalostní běh. V sobotu 8.6. ve 3:30 hodin vyjela naše výprava do Třebíče. Jelo 30 závodníků. Cesta ubíhala bez problémů, počasí nám přálo, na stadióně probíhalo vše suprově. Děti byly úžasné. Pro Ústecký kraj jsme vybojovali pohár za 3.místo. Nejlepší jednotlivci - starší žákyně IV. 4.místo Tereza Marhanová, 1.místo Valerie Barcalová, dorostenky 2.místo Simona Stárová, starší žáci III. 10.místo Filip Cobl, 1.místo Martin Tejnor, starší žáci IV. 5. místo Adam Petříček, 2. místo Ladislav Všetečka, dorostenci 7.místo Martin Šimoníček. Ostatní podali taky skvělé výkony. Byl to nádherný sportovní den.

Vytvořeno: 9. 6. 2019
Poslední aktualizace: 9. 6. 2019 21:58
Autor: Mgr.Alena Košnarová