Obsah

Dvojnásobný úspěch našich fotbalistů - výhra ve Školní futsalové lize a také ve Šluknovské lize

Typ: ostatní
Dvojnásobný úspěch našich fotbalistů - výhra ve Školní futsalové lize a také ve Šluknovské lize V úterý 16. října se ve Sportovní hale ve Varnsdorfu odehrálo úvodní kolo Školní futsalové ligy. Naše škola narazila pouze na soupeře z Varnsdorfu a po velmi dobrých výkonech se nám podařilo postoupit do další fáze.
Výsledky: Varnsdorf Gymnázium 8:2 (Kucer 2, Richter 2, Milák 2, Bár a Švajgr)
Varnsdorf Náměstí 6:4 (Kucer 3, Richter 2 a Bár)
Kluci svoje zápasy odehráli velmi dobře a své soupeře jednoznačně přehráli. V brance si odbyl premiéru Matyáš Frinta a vedl si výtečně.
Hned druhý den 17. října se odehrálo úvodní klání Šluknovské ligy ve futsale, jehož pořadatelem byla Dolní Poustevna. Naši kluci potvrdili výborný výkon z Varnsdorfu a bez ztráty bodu dokázali zvítězit. Úspěch nás těší o to víc, že se nám podařilo v sálové kopané vyhrát po dlouhých 10 letech a přerušit nadvládu Šluknova.
Naše výsledky: Mikulášovice 2:0 (Milák, Kucer) Byl to zápas našich kluků proti skvělému brankáři soupeře, který chytil nejméně dalších 5 gólů. Tyršova 2:0 (Richter, Milák) Podobné utkání, ale šancí již bylo méně. Jiříkov 1:0 (Milák) Proti fyzicky vyspělému soupeři se prosadil pouze po krásné individuální akci Erik Milák. Dolní Poustevna 3:2 (Kucer 2 a Richter) Opět řada šancí a pouze těsná výhra. Šluknov 4:1 (Bár 2, Richter, Milák) Finále soupeřů bez porážky vyznělo naprosto jednoznačně pro naše kluky, kteří potvrdili zaslouženou výhru i pěknými góly. Za obě akce si dovolím kluky pochválit za předváděné výkony a skvělou reprezentaci školy, která bude ve Školní futsalové lize ještě pokračovat.
Reprezentanti školy: Jára Švajgr a Matyáš Frinta jako brankáři a v poli - Dan Richter, Filip Kucer, Matěj Hofman, Erik Milák a Vojta Bár.

Vytvořeno: 17. 10. 2018
Poslední aktualizace: 17. 10. 2018 14:26
Autor: Mgr. Martin Hamada