Obsah

Námořnické odpoledne

Typ: ostatní
Námořnické odpoledne 27.6. se v rámci ŠD uskutečnilo již každoročně odpoledne na rozloučenou se školním rokem. Tentokrát na téma - Námořníci

Dne 27.6. se v rámci ŠD uskutečnila akce, která se nesla na vlnách s názvem Námořnící. Pro děti a jejich rodiče bylo připraveno 11 disciplín, které se vzhledem nepřízni počasí musely na konec konat v tělocvičně, ale nám to soutěživost ani dobrou náladu nezkazilo a celkem se akce zůčastnilo bezmála 70 dětí. Nakonec došlo i na opékaní buřtů.

Děkujeme tímto paní vedoucí školní kuchyně Buřilové za pitíčka pro děti, dětem za účast a rodičům za soutěživost.

Těšíme se na další rok a přejeme krásné prázdniny.

Vychovatelky ŠD

 


Vytvořeno: 28. 6. 2023
Poslední aktualizace: 28. 6. 2023 17:00
Autor: Bc. Ivona Kubová