Obsah

Abecední seznam projektů

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Naše škola byla vybrána jako pilotní škola

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo dne 15.5.2015 výzvu pro základní školy k podání přihlášky do pokusného ověřování účinnosti programu „Hodina pohybu navíc“. Škola přihlášku podala a na konci června obdržela oznámení, že byla vybrána jako pilotní škola k realizaci pokusného ověřování MŠMT ČR a Národního ústavu pro vzdělávání s názvem „Hodina pohybu navíc“.

Naše škola zařazena mezi 21 pilotních škol

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo pokusné ověřování soustavné podpory občanského vzdělávání na školách. Cílem pokusného ověřování je na pilotních školách ověřit systém zavádění žákovských parlamentů a vytvořit na nich konzultační centra pro podporu dalších škol v budoucnu. Z přihlášených škol bylo vybráno 21 škol, všech typů z celé ČR (včetně sociálně problematických lokalit). Na realizaci pokusného ověřování, která bude na škole zahájena od 1. 9. 2016 a bude trvat 2 roky, bude škola spolupracovat s Národním ústavem pro další vzdělávání v Praze.

Nové projekty školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo výzvy k předkládání žádostí o finanční podporu individuálních projektů ostatních pro oblast podpory 1.1 – Zvyšování kvality ve vzdělávání, Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.