Obsah

Florbal 6+7. ročník Markvartice

Typ: ostatní
Mladší florbalisté O postup do okresního finále nám bojoval také tým chlapců ze 6 a 7. ročníků ve středu 27.4. v Markvarticích. Velké rozdíly mezi našimi hráči a také pozice brankáře však byly hlavním důvodem toho, že to na postup nebylo.

Naše výsledky: Varnsdorf E. Beneše 1:3 (1:1)Veselý - poměrně vyrovnané utkání rozhodly až poměrně laciné góly v tom druhém poločase

Gymnázium Česká Kamenice 1:6 (1:2) Veselý - výborný úvod s vedením 1:0 a velmi dobrý první poločas, s nejlepším týmem to však bylo málo a po přestávce jednoznačná záležitostr

Markvartice 5:3 (4:0) Veselý 2, Horák, Kučera a Macko - výborných prvních 10 minut až do stavu 5:0, poté chyby a góly v naší síti

Benešov nad Ploučnicí 1:2 (1:1) Veselý - rychlé vedení a celý zápas výborná hra rozhodl gól našeho brankáře, který si míček dal do branky sám při rozehrávání akce

Gymnázium Rumburk 2:4 (2:2) Veselý a Kučera - vyrovnané utkání rozhodlo více chyb na naší straně v obraně

Kluci odehráli se všemi výborné poločasy, ale po změnách v sestavě již přišlo mnoho chyb a s nejistým výkonem našeho brankáře to znamenalo vždy nepříznivý výsledek. Celkové 5. místo odpovídalo našim možnostem.

Reprezentanti školy: Lukáš Kučera, Kuba Horák, Jirka Veselý (6. ročník), Kuba Nastoupil, Kuba Punčochář, Jirka Macko, Fanda Dvořák, Přemek Svoboda a Jirka Fišer

Vytvořeno: 28. 4. 2022
Poslední aktualizace: 28. 4. 2022 14:30
Autor: Mgr. Martin Hamada