Obsah

Štafetový pohár a řada medailí (týmová i jednotlivci)

Typ: ostatní
Naši atleti V pátek 29. dubna se na atletickém stadionu v Rumburku uskutečnil Štafetový pohár pro žáky 1 - 5. ročníků. Jednalo se o soutěže v atletice: běhu na 8x100 metrů, 8x200 metrů, skoku do dálky z místa a hodu medicimbalem. Naše škola získala spoustu medailí, ale především děti řadu krásných zážitků.

V soutěžích jsme měli 2 štafety, kde jedna byla tvořena 8 žáky 3.A a 8 žáky 5.A a ta druhá byla reprezentována stejným počtem žáků, ale ze tříd s označením B (3.B,.B). Družstvo také muselo tvořit stejný počet chlapců a díved - vždy tedy z každé třídy 4 kluci a 4 holky. Mezi běhy každý soutěžil ve skoku do dálky z místa a hodu medicimbalem a tam byli děti naší školy mezi medailisty. V jednotlivých bězích se nám také dařilo, ale protože se sčítaly výsledky běhu na 8x100 metrů ( zvlášť 3. třída a zvlášť 5. třída) + 8x200 metrů (opět 2 běhy, ale v každém byly 2 dívky a 2 chlapci ze 3. a 5. ročníku). Po součtu všech 4 časů na naše družstvo ze 3.A + 5.A vyšlo pořadí se stříbrnými medailemi za ZŠ Dolní Podluží. Velké poděkování patří za doprovod paní učitelce Marice Černé a hlavně povzbuzujícím žákům z 5. A a  5. B + jejich třídním učitelkám Mgr. Petře Škvrnové a Mgr. Petře Zavadilové.

Všem sportovcům patří pochvala za předvedené sportovní výkony a medailistům i za skvělou reprezentaci školy.

Vytvořeno: 29. 4. 2022
Poslední aktualizace: 30. 4. 2022 9:24
Autor: Mgr. Martin Hamada