Výsadba nových stromků

Ve dnech 29. a 30. dubna se žáci 4. tříd zapojili do obnovy lesa výsadbou nových stromků. Akce probíhala v příjemné atmosféře a děti si kromě práce užily také bohatý doprovodný program.

Výsadba nových stromků

Součástí dne byly soutěže, lesní pedagogika i zábavné aktivity, díky kterým se žáci dozvěděli mnoho zajímavostí o přírodě a péči o les. Nechyběl ani ohýnek a ochutnávka buřtů ze zvěřiny, která měla u dětí velký úspěch. Velké poděkování patří panu Ing. Romanu Kratochvílovi z Lesy České republiky za organizaci a podporu celé akce.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 19. 5. 2026 15:49
Datum poslední aktualizace: 19. 5. 2026 15:51
Autor: Mgr. Monika Barcalová

Mohlo by Vás zajímat

ZŠ U Nemocnice Rumburk