Zapojili jsme se do akce Ukliďme Lípu
Ve středu 20. května se náš ekotým společně s vybranými žáky 8. ročníků zapojil do dobrovolnické akce Ukliďme Lípu. K účasti nás přizvali studenti Gymnázia Rumburk, kteří tuto aktivitu připravili v rámci projektu Já, občan.
Úklid probíhal na nenápadné, ale místními obyvateli často využívané stezce v Krásné Lípě, která spojuje hlavní silnici s místním sídlištěm. Společně s organizátory a několika žáky ze ZŠ Krásná Lípa se nám podařilo odvést velký kus práce.
Máme radost, že jsme mohli přispět ke zlepšení životního prostředí a pomoci přírodě „lépe dýchat“. Děkujeme za pozvání k této smysluplné akci.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
22. 5. 2026 7:51
Datum poslední aktualizace:
22. 5. 2026 7:54
Autor:
Mgr. Pavla Boháčková

