Zapojili jsme se do akce Ukliďme Lípu

Zapojili jsme se do akce Ukliďme Lípu...

Lípa 1

Ve středu 20. května se náš ekotým společně s vybranými žáky 8. ročníků zapojil do dobrovolnické akce Ukliďme Lípu. K účasti nás přizvali studenti Gymnázia Rumburk, kteří tuto aktivitu připravili v rámci projektu Já, občan.

Úklid probíhal na nenápadné, ale místními obyvateli často využívané stezce v Krásné Lípě, která spojuje hlavní silnici s místním sídlištěm. Společně s organizátory a několika žáky ze ZŠ Krásná Lípa se nám podařilo odvést velký kus práce.

Máme radost, že jsme mohli přispět ke zlepšení životního prostředí a pomoci přírodě „lépe dýchat“. Děkujeme za pozvání k této smysluplné akci.

 

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 22. 5. 2026 7:51
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2026 7:54
Autor: Mgr. Pavla Boháčková

Mohlo by Vás zajímat

ZŠ U Nemocnice Rumburk